Kontakt

Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa

DREW-TRANS II
ZENON WRZESZCZ
I WSPÓLNICY SP. Z O.O.

NIP:
555 18 67 298


REGON:
771492049


KRS:
0000335421

Godziny otwarcia:

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Składowa 12
89-620 Chojnice

Oddział Czarna Woda

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Mickiewicza 10
83-262 Czarna Woda

telefon ikona jasna

585 878 527

Oddział Piła

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota od 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Szybowników 19
64-920 Piła

telefon ikona jasna

672 100 993

Oddział Starogard Gdański

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 7.00 - 16.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Bolesława Prusa 41
83-200 Starogard Gdański

telefon ikona jasna

585 614 719

Dział handlowy Chojnice

Jacek Celmer przezroczyste tło

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds.
sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
506 264 894
jcelmer@drewtrans.pl
Marzena Porożyńska przezroczyste tło

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

52 39 76 295
601 212 439
mporozynska@drewtrans.pl
Mateusz Czerwiński

Mateusz Czerwiński

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 281
mczerwinski@drewtrans.pl
Joanna Jakusz Kikmunter przezroczyste tło

Joanna Jakusz-Kikmunter

Specjalistka ds. fakturowania i obrotu towarowego

52 39 63 215
jjakusz@drewtrans.pl
Monika Kop Osowska przezroczyste tło

Monika Kopp Ostrowska

Przedstawiciele handlowi

Robert Zakrzewski przezroczyste tło

Robert Zakrzewski

Opiekun klienta strategicznego
Dział budowlany

601 261 301
rzakrzewski@drewtrans.pl
Szymon Fedde przezroczyste tło

Szymon Fedde

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

887 448 330
szfedde@drewtrans.pl
Anna Słomińska przezroczyste tło

Anna Słomińska

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

887 448 326
aslominska@drewtrans.pl
Jan Chodera przezroczyste tło

Jan Chodera

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

669 890 380
jchodera@drewtrans.pl

Zaopatrzenie

Maciej Beling przezroczyste tło

Maciej Beling

Kierownik działu zaopatrzenia

mbeling@drewtrans.pl
Artur Pestka przezroczyste tło

Artur Pestka

Specjalista ds. zaopatrzenia

apestka@drewtrans.pl
Mariusz Krzywosądzki przezroczyste tło

Mariusz Krzywosądzki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

mkrzywosadzki@drewtrans.pl

Księgowość i kadry

Elżbieta Wrzeszcz przezroczyste tło

Elżbieta Wrzeszcz

Dyrektor finansowy

Grzegorz Dobiecki przezroczyste tło

Grzegorz Dobiecki

Justyna Fedde Dobiecka przezroczyste tło

Justyna Fedde-Dobiecka

Teresa Kobus przezroczyste tło

Teresa Kobus

Dział marketingu

Paulina Klin przezroczyste tło

Paulina Klin

Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży

paulina.klin@drewtrans.pl
marketing@drewtrans.pl

Jessica Małgorzewicz

Transport

Maciej Rodziewicz przezroczyste tło

Maciej Rodziewicz

Kierownik działu transportu

605 150 022
mrodziewicz@drewtrans.pl
Jarosław Rodziewicz przezroczyste tło

Jarosław Rodziewicz

Oddział Czarna Woda

Grażyna Krenska przezroczyste tło

Grażyna Krenska

Jakub Stępniewski przezroczyste tło

Jakub Stępniewski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klient

505 293 011
jstepniewski@drewtrans.pl
Adam Sztormowski przezroczyste tło

Adam Sztormowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

510 147 742
asztormowski@drewtrans.pl

Oddział Piła

Krzysztof Pielacha przezroczyste tło

Krzysztof Pielacha

Remigiusz Wrzeszcz przezroczyste tło

Remigiusz Wrzeszcz

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 280 380
rwrzeszcz@drewtrans.pl
Grażyna Jakóbiak przezroczyste tło

Grażyna Jakóbiak

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 064 334
pila@drewtrans.pl
Agnieszka Włoch przezroczyste tło

Agnieszka Włoch

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

510 147 743
awloch@drewtrans.pl
Kacper Jakóbiak przezroczyste tło

Kacper Jakóbiak

Mirela Sołtan przezroczyste tło

Mirela Sołtan

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 212 380
msoltan@drewtrans.pl
Patrycja Jarosz przezroczyste tło

Patrycja Góra

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 278
pjarosz@drewtrans.pl

Oddział Starogard Gdański

Krystian Krenski przezroczyste tło

Krystian Krenski

Marcin Sztormowski przezroczyste tło

Marcin Sztormowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 950 130
msztormowski@drewtrans.pl
Kamil Sułkowski przezroczyste tło

Kamil Sułkowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

510 147 753
sg@drewtrans.pl
Grzegorz Cherek przezroczyste tło

Grzegorz Cherek

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 279
sg@drewtrans.pl

Wiedza branżowa, promocje, oferty specjalne

Zapisz się do Newslettera

Produkty Steico

Wełna drzewna, materiały z włókna drzewnego, LVL, belki dwuteowe.

Produkty Pfleiderer

Płyty wiórowe laminowane, blaty, ścianki przyblatowe i inne materiały.

Blum

Systemy podnośników, prowadnic, szuflad i zawiasów, technologia ruchu.