Kontakt

Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa

DREW-TRANS II
ZENON WRZESZCZ
I WSPÓLNICY SP. Z O.O.

NIP:
555 18 67 298


REGON:
771492049


KRS:
0000335421

Godziny otwarcia:

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Składowa 12
89-620 Chojnice

bok@drewtrans.pl

Oddział Czarna Woda

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Mickiewicza 10
83-262 Czarna Woda

telefon ikona jasna

+ 48 585 878 527

Oddział Piła

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 8.00 - 17.00
Sobota od 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Szybowników 19
64-920 Piła

telefon ikona jasna

+ 48 672 100 993

Oddział Starogard Gdański

zegar ikona

Poniedziałek-piątek 7.00 - 16.00
Sobota 8.00 - 13.00

ikona piznezka zarys

ul. Bolesława Prusa 41
83-200 Starogard Gdański

telefon ikona jasna

+ 48 585 614 719

Dział handlowy Chojnice

Jacek Celmer przezroczyste tło

Jacek Celmer

Starszy specjalista ds.
sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 506 264 894
jcelmer@drewtrans.pl
Marzena Porożyńska przezroczyste tło

Marzena Porożyńska

Specjalistka ds.
sprzedaży i obsługi klienta

+48 52 39 76 295
+48 601 212 439
mporozynska@drewtrans.pl
Mateusz Czerwiński

Mateusz Czerwiński

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+48 887 471 281
mczerwinski@drewtrans.pl
Joanna Jakusz Kikmunter przezroczyste tło

Joanna Jakusz-Kikmunter

Specjalistka ds. fakturowania i obrotu towarowego

+48 52 39 63 215
jjakusz@drewtrans.pl
Monika Kop Osowska przezroczyste tło

Monika Kopp Ostrowska

Specjalistka ds. exportu i importu

+48 510 147 717
exportimport@drewtrans.pl

Przedstawiciele handlowi

Robert Zakrzewski przezroczyste tło

Robert Zakrzewski

Opiekun klienta strategicznego
Dział budowlany

+48 601 261 301
rzakrzewski@drewtrans.pl
Szymon Fedde przezroczyste tło

Szymon Fedde

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

+48 887 448 330
szfedde@drewtrans.pl
Damian Cybulski

Damian Cybulski

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

+48 510 147 751
dcybulski@drewtrans.pl
Tomasz Szczepanek

Tomasz Szczepanek

Przedstawiciel handlowy
Dział budowlany

+48 887 471 280
tszczepanek@drewtrans.pl
Anna Słomińska przezroczyste tło

Anna Słomińska

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

+48 887 448 326
aslominska@drewtrans.pl
Jan Chodera przezroczyste tło

Jan Chodera

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

+48 669 890 380
jchodera@drewtrans.pl

Jakub Hejmowski

Przedstawiciel handlowy
Dział meblarski

+48 505 292 965
jhejmowski@drewtrans.pl

Zaopatrzenie

Maciej Beling przezroczyste tło

Maciej Beling

Kierownik działu zaopatrzenia

mbeling@drewtrans.pl
Artur Pestka przezroczyste tło

Artur Pestka

Specjalista ds. zaopatrzenia

apestka@drewtrans.pl
Mariusz Krzywosądzki przezroczyste tło

Mariusz Krzywosądzki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

mkrzywosadzki@drewtrans.pl

Anastazja Beling

Specjalistka ds. zaopatrzenia i obsługi klienta

+48 501 599 570
abeling@drewtrans.pl

Księgowość i kadry

Elżbieta Wrzeszcz przezroczyste tło

Elżbieta Wrzeszcz

Dyrektor finansowy

Grzegorz Dobiecki przezroczyste tło

Grzegorz Dobiecki

Justyna Fedde Dobiecka przezroczyste tło

Justyna Fedde-Dobiecka

Teresa Kobus przezroczyste tło

Teresa Kobus

Dział marketingu

Jessica Małgorzewicz

Emilia Pietrzyk-Chylewska

Specjalistka ds.marketingu i handlu

+48 887 448 329
kontakt@drewtrans.pl

Transport

Maciej Rodziewicz przezroczyste tło

Maciej Rodziewicz

Jarosław Rodziewicz przezroczyste tło

Jarosław Rodziewicz

Oddział Czarna Woda

Adam Sztormowski przezroczyste tło

Adam Sztormowski

Jakub Stępniewski przezroczyste tło

Jakub Stępniewski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klient

505 293 011
jstepniewski@drewtrans.pl

Oddział Piła

Krzysztof Pielacha przezroczyste tło

Krzysztof Pielacha

Remigiusz Wrzeszcz przezroczyste tło

Remigiusz Wrzeszcz

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 280 380
rwrzeszcz@drewtrans.pl
Grażyna Jakóbiak przezroczyste tło

Grażyna Jakóbiak

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 064 334
pila@drewtrans.pl
Agnieszka Włoch przezroczyste tło

Agnieszka Włoch

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

510 147 743
awloch@drewtrans.pl
Kacper Jakóbiak przezroczyste tło

Kacper Jakóbiak

Mirela Sołtan przezroczyste tło

Mirela Sołtan

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 212 380
msoltan@drewtrans.pl
Patrycja Jarosz przezroczyste tło

Patrycja Góra

Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 278
pjarosz@drewtrans.pl

Oddział Starogard Gdański

Krystian Krenski przezroczyste tło

Krystian Krenski

Marcin Sztormowski przezroczyste tło

Marcin Sztormowski

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

601 950 130
msztormowski@drewtrans.pl
Grzegorz Cherek przezroczyste tło

Grzegorz Cherek

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

887 471 279
510 147 753
sg@drewtrans.pl

Wiedza branżowa, promocje, oferty specjalne

Zapisz się do Newslettera

Produkty Steico

Wełna drzewna, materiały z włókna drzewnego, LVL, belki dwuteowe.

Produkty Pfleiderer

Płyty wiórowe laminowane, blaty, ścianki przyblatowe i inne materiały.

Blum

Systemy podnośników, prowadnic, szuflad i zawiasów, technologia ruchu.